Solar pompa sürücü, Solar Pompa inverteri

SOLAR POMPA SÜRÜCÜ VE FİYATI

Göster:
Sırala:
SOLAR POMPA SÜRÜCÜ VE FİYATI

Solar pompa Sürücü Nedir ? Ne işe Yarar ?

Solar pompa sürücü 220 v monofaze yada 3 faz  380 volt su pompanızı çalıştırabilmeniz için güneş panellerinden gelen dc voltajı 220-380 volt ac akıma çevirerek sulama motorunuzu çalıştırmaya yarar. solar pompa sürücülerimiz 0.75 kw dan başlayarak 150 kw ya kadar mevcuttur.   bu kategorideki ürünler güneş paneli olmadan iş yapmaz komple paket sistemler için Güneş Paneli Sulama Sistemi kategorimize bakınız.


Frecon pv100-pv 200 serisi solar pompa sürücü inverterleri genel özellikleri ve fiyatları:

PV 100 Serisi İnverterler 220 volt ac monofaz 300-370 volt Dc voltaj aralığında güneş paneli girişi yapılabilmektedir. En az giriş voltajı 120 VDC En Fazla 400 VDC aralığındadır. 0.2 kw ve 2.2 kw aralığında ürünler için özel olarak tasarlanmıştır.

PV 200 Serisi inverterler 380 volt ac 3 faz pompa motorları için üretilmiştir. Giriş besleme voltaj aralığı 500 – 700 VDC. En düşük besleme voltajı 250 VDC en fazla 800 VDC dir.

1.    Frecon solar pompa sürücüleri diğer solar pompa inverterlerinden ayıran en büyük özelliklerin başında mppt yazılıma sahip olmasıdır. Muhteşem ve benzersiz mppt aritmatiği sayesinde güneş panellerinden gelen amper ve voltajı denetleyerek çalıştırılmak istenen motorun devrini ayarlar.  Havanın değişken koşullarına göre motorda değişken hızlarda çalışır ve durmaz. Tarımsal sulama uygulamalarında kullanıldığından su debisi güneş enerjisinin kalitesine göre azalır veya çoğalır.

2.    Çok çok az ve yetersiz güneş ışığında uyku moduna geçer pompa stop eder. Tekrar yeterli güneş çıktığında otomatik olarak devreye girer. Böylelikle takip etmeye gerek yoktur. Kendiliğinden çalışır ve durur.

3.    Frecon solar pompa sürcülerimize sıvı seviye roleleri bağlanabilir.  Kuyularda su bittiğinde motoru korur. Yada depo dolduğunda motor kuyudan su çekme işini sonlandırır.

4.    Uzaktan erişim GPRS-GSM modülleri ilave edilebilir.

5.    Kısadevre ve aşırı akım koruması sayesine kendine zarar vermez.

6.    En iyi panel çalışma verimine sahiptir. Az panele çok iş yapar.

7.    Akü kullanılmadan direkt olarak çalıştığı için ilk yatırım maliyeti dışında işletme maliyeti sıfırdır.

8.    Uzun ömürlüdür.

9.    % 95 oranında tak çalıştır olarak size gelir. İlave olarak program yapaya gerek yoktur. Basitçe her elektrikçi bağlantı yapabilir.

10.  Hiçbir solar pompa inverterinde bulunmayan Türkçe kulanım kitapçığı mevcuttur.

11.  Hızlı kurulum ve bağlantı şekilleri mevcuttur.

12.   Bu yazdıklarımızın dışında daha birçok muhteşem özelliğe sahiptir.

13.  Geniş ürün yelpazesine sahiptir.

14.  Uygun fiyatları sayesinde kolay erişilebilir.

15.   Sahada yüzlerce test edilmiş ve denenmiş ürün.

 

Daha fazla bilgi için müşteri Hizmetlerimiz: 05446626160

  

güneş, paneli, solar, pompa, sürücü, fiyatı, maliyeti,