MAX 3000 VP Tam Sinüs İnverter 3 KVA-2400 Watt 24VDC + 50A Charger SSIN2400W
  • Ürün Kodu: L3000VP
  • Marka: Linetech
  • 14.256,06 TL
  • 1.564,60 TL 'den başlayan taksitlerle
3000 va MAX Tam Sinüs İnverter 3000 Watt 24VDC + 50A Charger SSIN3000W
Gezegen Solar tarafından satışa sunulan 3000 VP MAX Tam Sinüs İnverter 3000 Watt 24VDC + 50A Charger SSIN2400W fiyat performans oranıen iyi ürünlerden birisidir. Tam sinüs inverter olması sayesinde sisteme en yüksek verimi sağlayan ve yüksek güçte çalışan ürünlerde bile tam uyum sağlayan bu ürün %98 verim oranına sahiptir.
3000 VP MAX Tam Sinüs İnverter 3000 Watt 24VDC + 50A Charger SSIN3000W Neleri Çalıştırır?
3000 VP MAX Tam Sinüs İnverter 3000 Watt 24VDC + 50ACharger SSIN3000W cihazları arasında modifiye sinüs inverterlerin tam verimle çalıştıramadığı buzdolabı, bulaşık makinesi gibi tüm beyaz eşyalar, büyük yazıcılar,LED TV ve ses sistemi, fırın, saç kurutma makinesi, elektrik süpürgesi gibi her evde olan eşyaların hepsi sayılabilir. Bu cihazları da yüksek verimle çalıştırdığı için enerji tasarrufu yapılmasını da sağlar.
3000 VP MAX Tam Sinüs İnverter 3000 Watt 24VDC + 50A Charger SSIN3000W Özellikleri
3000 VP MAX Tam Sinüs İnverter 3000 Watt 24VDC + 50ACharger SSIN3000W teknik özellikleri ve tasarım özellikleri ile kalite ve güvenlik testlerini başarıyla geçmiş bir üründür. Ayarlanabilir giriş voltaj aralığı, soğuk başlangıç fonksiyonu, jeneratör gücü ve şebeke voltajıyla uyumluluk, kısa devre ve aşırı yük koruması gibi sistemin güvenli şekilde çalışmasını sağlayan tasarım özellikleri mevcuttur.
 Elektriksel Özellikler
Ayarlanabilir Akü Şarj Gücü: 24 Volt 50 Amper (max.)
PWM Charger (Şarj Regülatörü) : 50 Amper 24VDC
Giriş gücü: 1200 W Güneş Paneli ve 220V Şebekeve Jeneratör girişi