Hakkımızda

gezegensolar.com sanal mağzamız 12.05.2013 Yılında kurlumuş ve  Türkiye ' de bütün illere hizmet veren bir kuruluş olmuştur.

 

       Birçok yenilikçi ve rekabetçi ürünlerin aynı anda bölgede bayiiliğini yapmaktayız.  Siz değerli müşterilerimize size özel projeler üreterek yalnızca satış yaparak değil anahtar teslim projelerde üretmekteyiz.  İhtiyaçlarınızı bildirmeniz yeterli.   iyi alışverişler...


Gelişmekte olan teknoloji hayatın bir parçası ve vazgeçilmezi oldu. Elektrik ve enerji  bugünün en önemli ihtiyacı olmuştur. Günümüzde enerji kaynakları hızla tükeniyor ve alternatif enerji kaynakları na yöneliş sürekli artiyor. Yenilebilir enerji kaynakları bunlardan birtanesi. Peki bu yenilenebilir enerji kaynağı  kaynakları nedir ? Yenilenebilir enerji kaynaklarının En önemlilerinden olanlar şüphesiz Güneş Enerjisi ve Rüzgar enerjisidir. Evlerde, çiftliklerde, karavanlarda,çadırlarda,devlet dairelerinde, soğuk hava depolarında, ve elektrik ihtiyacının olduğu her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Evlerde rüzgar enerjisi ile elektrik üretimi yada hibrit sistem denilen hem rüzgar türbini hemde güneş paneli elektrik enerjisinin birlikte kullanıldığı hibrit sistemlerle ; televizyon, lamba,buzdolabı,firın,çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,klima,ütü, gibi elektronik aletler çalıştırılabiliyor. Güneş enerjisi aynı zamanda solar enerji olarakta adlandırılıyor. Özellikle güneş panelleri evlerde ve diğer elektrik ihtiyacı olan yerlerde rahatlıkla kullanılmaya başlandı. Web sitemizde güneş panelleri, rüzgar türbinleri,solar elektrik üretim panelleri, jel aküler, solar dalgıç pompalar, lisanssız elektrik üretimi, off gride akülü sistemler, güneş enerjisi ile sulama sistemleri, güneş paneli kurulumları, güneş enerjisi yorumları, güneş enerjisi ekipmanları, güneş enerjisi inverterleri, bulabilirsiniz.

                Rüzgar türbini kategorimizde 500 w rüzgar türbini fiyatı, 1 kw rüzgar Türbini ve ( 1000 w) fiyatı, 1.5 kw rüzgar türbini (1500 w )ve fiyatı,  2 kw rüzgar türbini ve  fiyatı ( 2000 w ) 5 kw rüzgar türbini  ve fiyatı, 10 kw rüzgar türbini fiyatı, 20 kw rüzgar türbini fiyatı, 250 kw rüzgar Türbini Fiyatı, 500 kw rüzgar türbini fiyatı, 1 mw rüzgar türbini fiyatı, rüzgar gülü, tekne ve yat için marin rüzgar türbini, yedek rüzgar türbini kanadı, rüzgar jeneratörü alternatörü, fiyatını ve özelliklerini öğrenebilirsiniz.  Rüzgar türbini devlet teşfikleri ve devlet desteklerini öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 

Güneş panelleri elektrik üretimi kategorimizde,  250 w güneş paneli, 265 w güneş paneli, 150 w güneş paneli, 300 w güneş paneli, 500 w güneş paneli solar panel fiyatı, 100 w solar panel güneş enerjisi fiyatı, 150 watt güneş enerjisi solar panel fiyatı, 250 watt güneş paneli solar enerji fiyatı, 260 w güneş paneli solar enerji fiyatı, 160 w güneş paneli solar enerji fiyatı, 1 kw güneş enerjisi solar panel fiyatı, 2 kw güneş enerjisi solar panel fiyatı, 3 kw güneş enerjisi solar panel fiyatı, 4 kw güneş enerjisi solar panel fiyatı, 5 kw günel paneli solar enerji fiyatı,  10 kw güneş paneli solar enerji fiyatı, 20 kw güneş enerjisi solar panel fiyatı,  50 kw güneş paneli solar enerji fiyarı, 100 kw güneş enerjisi solar panel fiyatı, 250 kw güneş paneli solar enerji fiyatı, 500 kw güneş paneli solar enerji fiyatı, 1 mw güneş enerjisi solar panel fiyatı, marin güneş panelleri, yarı esnek güneş panelleri ,  güneş enerjisi maliyetine ait bilgileri bulabilirsiniz,  

 Güneş panelleri hangi ilde kaç watt elektrik üretir ? güneş panelleri hangi aylarda kaç watt elektrik üretir ? güneş panelleri mono kristal mi daha iyidir yoksa poli kristal mi ? güneş paneli sistemi kurmadan önce neleri bilmem gerekir ? güneş enerjisi sistemi için güç hesabımı nasıl yapabilirim ? hangi ev aletleri ne kadar elektrik tüketir ? bunlarıda sitemizde bulabilirsiniz.

 

Gezegen solarE Ticaret Sitesi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında verdiğiniz bazı bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, e-posta gibi) Gezegen solar E Ticaret Sitesi sunucularında şifreli ortamlarda tutmaktadır. Gezegen solar E Ticaret Sitesi sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Gezegen solar E Ticaret Sitesi tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır. Gezegen solar E Ticaret Sitesi’ na üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi Üyelerimizin haberi olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

Gezegen solar E Ticaret Sitesi'ya Üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında izlediği, ziyaretçi hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatislikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için Gezegen solar E Ticaret Sitesi iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Gezegen solar E Ticaret Sitesi müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn: Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında)

Gezegen solar E Ticaret Sitesi müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

Gezegen solar E Ticaret Sitesi'da ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, Gezegen solar E Ticaret Sitesin'dan alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla Gezegen solar E Ticaret Sitesi alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu tarz işlem yapmak yasaktır ve yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler Gezegen solar E Ticaret Sitesi ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında 256 bit özel SSL, Secure Sockets Layer sifremele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kredi kartları ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Gizlilik sizin içinde bizim içinde önemlidir.